• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  İzlemek istediğiniz filmleri film istek bölümünden talep edebilirsiniz.

  Viy 1 (2014) Türkçe Dublaj Altyazılı HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • İzlenme: 499 defa izlendi.
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Viy 1 (2014) Altyazılı Film İzle filmini full hd full olarak izleyebilirsiniz.Filmin Konusu : Viy 1 filmi, her şey İngiliz bilim adamlarından biri olan Jonathan Green’in mesleği gereği haritacılık olduğundan işi Moskava’ya düşer. Moskava’ya doğru çıktığı yolda yanlış yola sapmasından ötürü Horus isimli Kazakistan diyarında bulunan kasabaya varır. Kasaba çalkalanmaktadır. Jonathan Green yanlış yerde yanlış zamanda bulunmaktadır. Çünkü vardığı yerde entrika, gizem, lanet, kin gibi duyguların patlama yaptığı ana denk gelmiştir. Sebebi, Horus’un lideri olan Pan Sotnik Wants’ın kızı yeraltı karanlıklarında yaşayan kötülük tanırsı olarak bilinen Viy’in lanetine kurban gitmiştir. Acılı babanın tek isteği intikamdır. Lakin ksabasında bulunan tüm kilise görevlilerini bu iş için seferber etselerde bilmedikleri ya da göremedikleri bazı etkenlerden ötürü elleri kolları bağlı beklemektedirler. Pan Sotnik Wants’ın imdadına Jonathan Green’in yetişmesi ile işler hallolacak gözüyle bakılırken hiçte beklenmedik hesapta olmayan durumlarla işler iyice çıkılmaz hale gelir.
  Viy 1 filmi, yönetmenliğini Oleg Stepchenko’nun kamera arkasına geçerek yönetip kadraja aldığı senaryosunu Nikolay Gogol, Oleg Stepchenko ile Aleksandr Karpov isimli üç senaristin bir araya gelerek birlikte kaleme alıp metne döktükleri 2014 Rus yapımı aksiyon, fantastik, gerilim, gizem ve macera filmidir.

  Film Hakkında Bilgiler
  Filmin Türü : Aksiyon, Fantastik, Gerilim, Gizem, Macera
  Filmin Yapımı : 2014 – Rusya
  Filmin Süresi : 02 Saat 07 Dakika
  Filmin Senaristi : Nikolay Gogol, Oleg Stepchenko, Aleksandr Karpov
  Filmin Yönetmeni : Oleg Stepchenko
  Filmin IMDB Puanı : 5.3
  Filmin Vizyon Tarihi : 30 Haziran 2014 Russia
  Filmin Başrol Oyuncuları : Jason Flemyng, Andrey Smolyakov, Aleksey Chadov, Agnia Ditkovskite, Yuriy Tsurilo, Olga Zaytseva, Aleksandr Yakovlev, Igor Jijikine, Valeriy Zolotukhin, Nina Ruslanova, Viktor Bychkov, Ivan Mokhovikov, Anatoliy Gushchin, Alexey Petrukhin, Aleksandr Karpov
  Filmin Orjinal (Diğer) Adı : Viy, Viy 1, Viy 3D

 • Tür Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, HD 720P Filmler
 • Etiket ,
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Viy 1 (2014) Türkçe Dublaj Altyazılı HD Film İzle